Preskočiť na hlavný obsah
Oficiálna stránka SK

Doména gov.sk je oficiálna

Toto je oficiálna webová stránka orgánu verejnej moci Slovenskej republiky. Oficiálne stránky využívajú najmä doménu gov.sk. Odkazy na jednotlivé webové sídla orgánov verejnej moci nájdete na tomto odkaze.

Táto stránka je zabezpečená

Buďte pozorní a vždy sa uistite, že zdieľate informácie iba cez zabezpečenú webovú stránku verejnej správy SR. Zabezpečená stránka vždy začína https:// pred názvom domény webového sídla.

  1. Domov
  2. Kontakt
  3. Kariéra

Pridaj sa to tímu VAIA!

Kto sme?

Sme nová generácia úradníkov na Úrade podpredsedu vlády pre Plán obnovy a znalostnú ekonomiku s rôznorodými pozadiami z verejnej ako aj súkromnej sféry, mnohí sú navrátilci zo zahraničia s ambíciou podieľať sa na zmene fungovania a budúcnosti Slovenska. Pracujeme na implementácii kľúčových reforiem a investícií, ktoré predstavujú neopakovateľnú príležitosť ako výrazne zlepšiť život na Slovensku a spraviť z neho zelenšiu, zdravšiu a efektívnejšiu krajinu. Naším cieľom je vybudovať rôznorodý tím s dôrazom na diverzitu, inklúziu a rodovú rovnosť.

VAIA – Výskumná a inovačná autorita – vznikla v októbri 2021 ako vykonávateľ Komponentu 9 Plánu obnovy a odolnosti so zodpovednosťou za reformu riadenia, hodnotenia a podpory v oblasti vedy, výskumu a inovácii.

Viac si o nás môžete prečítať tu.

Aktuálne hľadáme

Ak nevidíš otvorenú pozíciu vhodnú pre Teba, daj nám o sebe vedieť: